Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акцията`светлина`не е ли и за полицаите.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tornado написа:
    Сега остава да погнат и нас със стикерите на форума.
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Ей сакън! Ако се почне нещо такова свиркайте да махам стикера - няма да изгоря за да светя я Рано или късно ще ме набарат дето съм със софийска лична карта и русенска книжка
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #17
      ls1 написа:
      Спомням си Нова като ги снимаха без колани как излизат патрулките от районното. После демонстративно пред камерите им писаха актове, трябваше да видите бясната злоба в очите на полицаите.Но после чух че около месец където полицай види кола на Нова - спира и почва проверка - документи, аптечка...от до. И нещо не съм видял скоро подобни репортажи.
      Силата отвръща на удара Не се занимавайте с подобни глупости да снимате и такива неща.Спомнете си колко пъти сте били за акт и са ви пуснали ей така да си ходите. Щеше ли да ви е приятно някой да ви снима за да ви глобят а??Полицаите са много печени хора.Вчера ме спряха че не ми работеше единия фар, само ми казаха да си го оправя и ми пожелаха лек път даже
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #18
        Честно казано досега не ме е спирал полицай, за толкова години. Тея същите печените са пуснали и Максим с Хамъра. Какво значи ’приятно’ и ’неприятно’? Да речем изшия шамар на детето ти щото не ме кефи, после приятно ли ще ми е ти да ме нариташ? Ама ти си печен и ще ми кажеш друг път да не правя така.Оправи си ценностната система защото в момента си в режим ’ден да мине друг да дойде аз да съм добре вънка нека си вАли’.

        Коментар


          #19
          infineon написа:
          ...Не се занимавайте с подобни глупости да снимате и такива неща...
          По същата логика да вземат да махнат камерите по кръстовищата и тези от колите на мобилните групи!? Ние сме длъжни да спазваме законите, а те не ли? Хайде пак същият спор. Снимам ги и продължавам в същият дух без да ми пука! :D А на теб баща ти ли е полицай, или ти самият, че не мога да схвана? И защо не са те глобили, като са те спряли? Това май пак е неспазване на закона!??!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            infineon написа:
            ls1 написа:
            Спомням си Нова като ги снимаха без колани как излизат патрулките от районното. После демонстративно пред камерите им писаха актове, трябваше да видите бясната злоба в очите на полицаите.Но после чух че около месец където полицай види кола на Нова - спира и почва проверка - документи, аптечка...от до. И нещо не съм видял скоро подобни репортажи.
            Силата отвръща на удара Не се занимавайте с подобни глупости да снимате и такива неща.Спомнете си колко пъти сте били за акт и са ви пуснали ей така да си ходите. Щеше ли да ви е приятно някой да ви снима за да ви глобят а??Полицаите са много печени хора.Вчера ме спряха че не ми работеше единия фар, само ми казаха да си го оправя и ми пожелаха лек път даже
            колега според мен мн зависи от самия полицай...мен за 3 годинки са ме спирали 3-4 пъти но нищо фрапиращо понеже сичко ми е изрядно...един път щях да го изям за превишена скорост , но ми пресветнаха следоваателно намалих ...
            Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

            ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

            Коментар


              #21
              В тая посока на разговор; Поправете ме ако греша, но нали ги задължиха щом полицейската кола е в движение, незвисимо къде да е с включени специални светлини, или отпадна и аз не съм разбрал. Какво се случи с това? Всяко чудо за три дни или твърде големи разходи за ток и крушки?
              Lupo - The Monster
              Е83 3D

              Коментар


                #22
                Това май беше някаква акция "респект".

                Коментар


                  #23
                  не се шашкайте мен днес ме спряха защото си говорех по ДИСТАНЦИОНното и ми вика "защо не съм използвал устройво свободни ръце " хахахаха викам щот тоя уред без да го бараш не бачка
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар

                  Working...
                  X